Moje nová škola !

7. září 2013 v 11:21 |  škola
Ahoj!
Už dlouho jsem na blog nepřidala žádný článek .Je to proto, že jsemv nové škole mám spoustu dojmů ,byla jsem na seznamovacím kurzu a ani jsem neměla náladu na blog něco přidávat.
Takže ted vám napíšu vše o nové škole a taky začnu přidávat články ,na které je tento blog zaměřen ,protože o prázdninách jich tedy opravdu moc nebylo.
Takže v pondělí 2.9 jsem vstala asi v 6 hod. ,abych všechno stihla ,mám to totiž do nové školy trošku dál asi 20 km předtím jsem to měla jen 5.No ,ale to je jedno.Učesala jsem se oblékla ,něco snědla a vyrazili jsme.Do školy mě vezl tatka.Když jsme dorazili na místo tatka šel se mnou a šli jsme najít mou novou třídu.Naše škola má dva pavilony nebo jak to napsat .Pavilon A a B.No a naše třída je v Béčku.Takže než jsme vůbec pochopili ten systém značení tříd ,trvalo nám to asi 10 minut :DD.Pak jsme třídu našli rouzloučila jsem se s tatkou a šla jsem dovnitř.Byla jsem jedna mezi prvníma ,takže jsem ještě chytla prázdnou lavici.No a pomalu začali přicházet moji noví spolužáci.Abych pravdu řekla ,tak jsem pořád přemýšlela jestli jsem tam správně ,protože všichni byly o min. dvě hlavy větší a o ostatních věcech ani nemluvě :DD.No tak jsem si říkala ,pči nejhorším se strapním a učitelka pardon profesorka mě pošle do jiné ,té správné třídy.Ale nespletla jsem se byla jsem správně.No potom přišla nějaká holka už nebylo moc míst a tak si přisedla ke mně.Je celkem fajn ,ale rozumím si lépe s jinýma holkama :).No myslela jsem ,že ve škole budem jen hodinu ,ale byli jsme tam 2.A to teprv bylo něco.Tatka měl být v 11 na pohřbu asi 70 km od školy.A my končili v 10.Takže jsem zůstala odkázána na MHD.Jasně řeknete si proboha tím jezdí každej .Jo já vím ,ale nikdy jsem trolejbusem nebo vlakem sama nejela.A můj největší problém je ,že absolutně nerozumím jízdním řádům, takže jsem vůbec nevěděla co mám dělat.:DD No a ještě k tomu už nám dali učebnice s čímž jsem taky nepočítala .Vyšla jsem si jen s takovou mini kabelkou.Takže jsem měla takovej štos táhnout vlakem atd.No rychle jsem běžela do nejbližšního obchodu a koupila si na to igelitku.A pak jsem chtěla jet na vl. zastávku tím trolejbusem ,ale nějak jsem nemohla najít tu zastávku :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.Takže jsem šla jako debil pěšky s těma všema učebnicema až jsem jednu v mém směru uviděla (mimochodem pak jsem zjistila že zastávka byla přesunutá o kus dál kvůli opravám :DD).No a zrovna na tu zastávku přijížděl ne trolejbus.Sice jsem absolutně netušila kam mě odveze ,ale zkrátka jsem do něj nastoupila a jela :)).No kupodivu jsem dojela tam kam jsem chtěla a došla k vlaku ,který mě pak odvezl domů ,takže tak nějak probíhal můj první školní den.Jo ještě jsem se nezmínila ,že je to teda gympl ta má nová škola.

Seznamovací kurz:
Odjeli jsme na něj ve středu a včera jsme se vrátili.Bylo to velice velice zajímavé :DDDD.Bylo to celkem fajn až na druhý večer ,kdy se tam dost pohádaly dvě holky ,které spolu chodily do školy už dřív a navzájem se nesnáší a ta jedna jí prý údajně šikanovala nebo co.No s řvaly tam na sebe ty pííč. a ty kur... apod.Pak se do toho zapojila cvelá třída a takhle tam na sebe všichni řvali.No a potom se ta jedna holka co na ní všichni řvaly zavřela do chatky kde jsem shodou okolností byla i já.A to byl děs.Celá třída tlačila na ty dveře někdo tukal do oken a ona ty dveře tlačila zpátky.Pak to už nezvládala a tak jsem ji pomohla a ona zamkla.No ,ale to tukání se opravdu nedalo vydržet bylo to jak v hororu.Jste zamčeni v místnosti a ze všech stran se ozývá děsivé tukání :DD.No pak ještě nějaké holky ,vlastně tam moje takové kámošky už to nevydržely odemkly a musely jít ven a já šla ráda s nima.No takže opravdu jsem z toho byla vyděšená ,doufám že to tak nebude pokračovat dál.Ale na druhou stranu jsem ráda ,že se ukázalo jaký kdo je hned ze začátku ,abych se totiž vyvarovala být s nimi příliš v kontaktu.No tak to byl seznamovák :DD.

To je pro dnešek vše a ted už se těště na staré články na téma tohoto blogu :)).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nelli Nelli | E-mail | Web | 7. září 2013 v 11:40 | Reagovat

Když jsem to četla tak jsem se docela i rozesmála :DD já se asi budu hlásit na gympl tenhle rok ;)

2 kate :-) kate :-) | Web | 7. září 2013 v 15:08 | Reagovat

Já taky nejsem zvyklá jezdid busem, vlakem ani podobně sama... jednou jsem sama jela asi 5 km daleko a stačilo to :D Nevěděla jsem kde vystoupit :DDD

Jinak mohla bych tě poprosit o kouknutí na tvůj mail (lilisesta@seznam.cz - pokud jich máš víc :D)... jde o grafické lekce :)

3 Leome Leome | E-mail | Web | 7. září 2013 v 15:17 | Reagovat

I já jsem byla na seznamovacím kurzu a moc se mi tam líbilo - mám z toho samé kladné dojmy :-). Jinak - doufám, že se ti bude v nové škole líbit :-).

4 kate :-) kate :-) | Web | 7. září 2013 v 15:49 | Reagovat

nic se neděje... jen jsem se ujišťovala, žo o tom víš :)

5 ♡ HeLLo ♡ ♡ HeLLo ♡ | Web | 8. září 2013 v 12:33 | Reagovat

a ty si jakože v prváku na gymplu? :O a neměla bys ve 14-ti chodit ještě do devítky? :D víš tak to mám já :DD a příští rok chci jít možná na gympl :D, promiň, jestli je to blbý dotaz, ale jen mě to tak napadlo :DD a ten první den musel ale být! :DDDDDDDDD no asi bych nechtěla aby se to stalo mně :DD a ten seznamovák :D, no muselo to být zajímavé :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama